Homepage

PRIMAL SCREAM
Primal ScreamPrimal Scream přicházejí v srpnu se zbrusu novým albem, posilněni novou smlouvou managementem. Po 18 letech podepsali legendární Primal Scream smlouvu přímo u anglické pobočky labelu Columbia. Nové album zní přesně tak ostře a zapamatovatelně jako první singl Miss Lucifer, nejen díky tomu, že si Primal Scream album sami produkovali, ale také protože poprvé od Screamadelicy ? průlomového alba z roku 1991 opět spolupracovali s Andym Wetherallem. Album mimo jiné obsahuje jedinečný duet Bobbyho spolu se supermodelkou Kate Moss a exkluzivní hosty. Za všechny jmenujme Kevina Shieldse (My Bloody Valentine), Jima Reida (The Jesus & Mary Chain) a Roberta Planta (Led Zeppelin).

Poslechněte si ukázku singlu Miss Lucifer:
Miss Lucifer (Album version) – remix by Alec Empir
Miss Lucifer (Panther Girl) – remix by Alec Empir
Miss Lucifer (Hip To Hip) – remix by The Scream Team
Miss Lucifer (Bone To Bone) – remix by Alec Empire

Více informací naleznete na: www.primalscream.net

OASIS
Oasis
90. léta byla na vznik nových kapel vskutku bohatá; jen Británie v té době zaznamenala na stovky přírůstků, za všechny jmenujme alespoň Charlatans, Blur, Pulp či Stone Roses. Jen jedné z nich se však podařilo prorazit a vyvolat naprosté šílenství na obou stranách Atlantiku – skupině Oasis. Pětici, která pokud není vůbec nejprodávanější skupinou od dob Beatles, pak je bezesporu nejlepší, nejprodávanější a skandály nejopředenější britskou kapelou poslední dekády. Ostatně přesvědčte se sami – nejočekávanější album roku 2002, pátá studiová nahrávka Oasis – “Heathen Chemistry” je od 1.7. v prodeji.

Více informací naleznete na: www.oasisinet.cz

KORN
Korn
Američtí rockeři Korn, kteří stáli u zrodu dnes tolik populárního nu-metalu a jako takoví inspirovali drtivou většinu současné rockové elity – Linkin Park, Creed či Limp Bizkit nevyjímaje, vydali 10. června excelentní nové album – “Untouchables”. Červnovou novinkou Untouchables, jejíž atmosféru nejlépe vystihuje pilotní pecka Here To Stay, skupina navazuje na úspěch tři roky staré nahrávky Issues, které se jen na území České a Slovenské republiky prodalo přes 15 000 kusů. Po rozsáhlém americkém turné se skupina za pár dní přesune na více než měsíc do Evropy, kde s novým koncertním programem poprvé vystoupí 12.srpna v Lisabonu. V rámci evropské časti turné Korn navštíví bezmála dvacet největších metropolí jako Londýn, Berlín, Zurich, Stocholm a Paříž atd.

Více informací naleznete na: www.korntv.cz

THE OSBOURNE´S FAMILY ALBUM
Osbournes
Ústřední postavy nejsledovanějšího pořadu na MTV – rocker Ozzy Osbourne s manželkou Sharon a svými vydařenými dětičkami – se od června těší ze svého prvního rodinného alba. Pod názvem The Osbourne´s Family Album vám tato bizarní rodinka naservírovala kolekci svých nejoblíbenějších skladeb v původní či zcela nové, jednotlivými rodinnými příslušníky přezpívané podobě – viz pilotní singl, coververze Madonnina hitu Papa Don´t Preach v podání Kelly Osbournové.

Více informací naleznete na: www.ozzy.com Sponzorováno: Slovenske Online Casino

OZZY OSBOURNE
OzzyNo More Tears, Mama I´m Coming Home, Bark At The Moon, I Don´t Want To Change The World a další. OZZYHO nestárnoucí hity, stejně tak jako skladby z aktuální desky Down To Earth a dva bonusové, zcela nové kousky. To vše a ještě o mnoho víc najdete na koncertní nahrávce Live At Budokan, která byla na náš trh uvedena 24. června.

Více informací naleznete na: www.ozzy.com